Dodaj do ulubionych

Strona główna

Informacje o firmie

Oferta usług

System IBOM

Odczyty liczników

Zgłoszenie awarii

Kontakt

Nowy system IOK
IBOM
Login:
Hasło:

Serwis korporacyjny
System IBOM
Internetowe Biuro Obsługi Mieszkańca to system przygotowany z myślą o właścicielach lokali w nieruchomościach obsługiwanych przez naszą firmę. Pozwala on na bieżące śledzenie stanów rozliczeń finansowych, głosowanie nad uchwałami oraz szybką i łatwą komunikację z zarządcą.

System IBOM jest rozwiązaniem autorskim przygotowanym na zamówienie firmy PUMAZ i dostosowanym do infrastruktury oraz kultury pracy zarządcy.

System oparty jest na bezpiecznym trybie autentykacji użytkowników, który w oparciu o sprawdzone procedury identyfikacyjne, pozwala na bezpieczne i pewne korzystanie z oferowanych usług.

Korzystanie z systemu IBOM jest bezpłatne dla każdego właściciela lokalu będącego częścią nieruchomości, której wspólnota jest naszym klientem.

Proces zakładania konta IBOM przebiega etapowo:
  1. Właściciel lokalu zgłasza firmie PUMAZ, drogą internetową bądź telefonicznie, chęć założenia konta IBOM.
  2. Zarządca generuje identyfikator (login) oraz tymczasowe hasło i wysyła na adres właściciela list, zawierający w/w informacje.
  3. Użytkownik autoryzuje się na stronie systemu IBOM przy pomocy otrzymanych parametrów i powinien dokonać zmiany hasła.
Po zakończeniu procesu zakładania konta IBOM, właściciel lokalu posiada swój unikalny login oraz tylko sobie znane hasło, które pozwalają na korzystanie z usług składowych systemu IBOM.

Do góry
Informacje o firmie   Oferta usług   System IBOM   Wydarzenia   Kontakt

Zasady korzystania z serwisu
Wszelkie prawa zastrzeżone dla firmy PUMAZ Stanisław Olszewski © 2004-2016.